Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Dong Feng 65ks 4x4

Shitet nga: Martin 19 Qer 22:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shtip
Modeli
DON FEI
Dong Feng 65ks 4x4 2008g
-2 predni novi gumi
I priklucna mehanizacija
-plug Aydin 12inc
-drlaca Svajcarska
-prikolka Beogradska
-prikolka za bali [targa]
-gubrerasturac
-kosacka Cel Mak 165
-kosacka liniska
-obrakacka

Në fillim