Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Traktori me gjith opremen

0 MKD

Shitet nga: Blerim Zeqiri 17 Shk 20:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Traktori esht ne gjendje te rregullt,posedon prekolic , plluxh , vllac , kos dhe maqinen per far te gjitha prodhim Beogradi.
Viber: +38970662008
Cmimi sipas marveshjes!
Blerim Zeqiri
070662008
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione