Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

TRAKTOR FORD

Shitet nga: Zaki Stefanovska 28 Qer 08:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Prodavam traktor FORD vo odlicna sostojba moze i zamena.Cena po dogovor !!!
Zaki Stefanovska
072687182
Leaflet
Në fillim