Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Traktor Fiat 415

5 500 EUR

Shitet nga: Bale Dimoski 20 Dhj 14:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ohër
Prodhuesi
Fiat
Modeli
415
Се продава Трактор фиат 415 во одлична состојба!
Bale Dimoski
38978263772
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione