Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Traktor Fiat super 1000

7 500 EUR

Shitet nga: Kirco 26 Dhj 17:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Fiat
Vo odlicna sostojba 2500 saati
Leaflet
Në fillim