Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Ferguson 533 itno

2 600 EUR

Shitet nga: mite 23 Pri 19:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
IMT
Modeli
533
se prodava traktor mnogu dobar i ima dobra kopresija toa moze i da se vide na lice mesto i proba i traktoro e samo farban zaradi zastita ane za drugo da mislite za poveke informacii po telefon.i cenata ne fiksna.
Leaflet
Në fillim