Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

IMT 539 DE LUXE TRAKTOR SO PRIKOLKA

4 500 EUR

Shitet nga: sanja 19 Qer 21:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
IMT
Modeli
539
Se prodava Traktor IMT 539 komplet so prikolka,plugovi i mala korpa za hidraulika.Traktorot e vo odlicna sostojba, socuvan so novi gumi i kompresor..Moze da se vidi vo sekoe vreme.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione