Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Traktor IMT 539 itno

2 900 MKD

Shitet nga: traktor 02 Sht 14:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ohër
Prodhuesi
IMT
Modeli
539
se prodavat traktor 539 vo odlicna sostojba pali vo imat i prikolka cenata ne e fiksna i registiran koj so e zainteresiran neka dojt i ke se dogovorime se prodat itno go prodavam oti neam potreba od nego
traktor
075599205
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione