Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Traktor IMT 539 itno i evtino

Shitet nga: ibro 30 Gush 10:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prilep
Prodhuesi
IMT
Modeli
539
traktorot e proizveden 1992 godina so kabina so kompresor so celosna dokumentacija do registracija site 4 gumi novi, pali vozi.
Leaflet
Në fillim