Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Traktor IMT 539

4 000 EUR

Shitet nga: Bozin Petrov 07 Mar 18:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
IMT
Modeli
539
Se prodava, traktorot e vo odlicna sostojba
Bozin Petrov
071 726 773
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione