Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Traktori IMT 539

3 200 EUR

Shitet nga: Nikola 17 Shk 08:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
IMT
Modeli
539
Traktorite se vo dobra sostojba pali vozi edniot e proizveden 82god bes kompresor cena 3200 e drugih e proizveden 85 so kompresor cena 3300e
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione