Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Traktor IMT 539

Shitet nga: sheref 22 Nën 17:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Komuna
Tetovë
Prodhuesi
IMT
Modeli
539
dobro sosjbo
Në fillim