Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

John Deere 6130r Ultimate Edition, 2010,130hp, 2150 heure.

9 700 EUR

Shitet nga: bertranthilluw 05 Jan 14:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
John Deere
John Deere 6130r Ultimate Edition, 2010,130hp, 2150 heure.
Model year 2010
Features
Effect 130 horses
Time 2150
520/60 R28 front tires
Tires behind 650/60 R38
Air conditioning equipment
Rear window cleaner
Support and hydraulic center for front loader
Electronic hydraulics. Resilient front axle. Resilient cab
Hydraulic trailer brake Clutchless reverse shuttle
Complete front loader Passenger seat Continuous transmission.
bertranthilluw
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione