Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

John Deere

Shitet nga: Venco 25 Maj 20:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shtip
Prodhuesi
John Deere
Se prodava traktor John Deere 3030 DT
Në fillim