Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Traktor Mitsubishi MT 1601 4x4 Japonija

3 490 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Gumi Protekt Dje 18:22 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Gumi Protekt
Traktor Kubota B14 4x4 uvoz od Japonija 4 390 ЕУР
Kompresor Hitachi uvoz od Japonija 390 ЕУР
Motorna pila Zenoah Komatsu G3200EZ 8 000 МКД
Kamper / Кампер Возило Mercedes 316 17 990 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Prodhuesi
Mitsubishi
Modeli
MT1601
Mitsubishi MT 1601 4x4, Увоз од Јапонија,
Трактор со фреза 3.490 еур,
Гуми протект Неготино тел 075 457 991

Видео: https://youtu.be/xIL7D5MN7wg
Gumi Protekt
Сите што се занимават со земјоделие се запознаени и знаат дека без трактор работата што ја работат би им била многу потешка и понапорна. Тракторот е возило на моторен погон, така конструирано да влече, да потиснува или да носи дополнителна алатка, односно да служи за погон на таквите алатки или за влеча на приклучни возила. Тракторите се универзални машини, на кои може да се приклучат различни дополнителни уреди, како што се плуг, цистерни за наводнување, приколки и сл. Тракторите се делат по нивната сила и големина. Најсилните достигнуваат и до 300 коњски сили моќност. Освен за работа по полето, сега модерните трактори се користат и за транспорт, при што достигнуваат и брзина од 60км/час. Во денешно време има голем избор на трактори, што не било случај и во минатото. Продавницата Гуми Протект од Неготино иако има голем број на најразлични производи за земјоделие, сепак најголем акцент имаат ставено на тракторите и делови за нив, како и поправање и сервис на истите. Тракторите во Гуми Протект се директен увоз од Јапонија и истите се најповолни за обработка на овоштарници, фолии, лозја и сл. Тракторите се со перфектен мотор и менувач, кои се многу лесни за управување. Јапонските трактори имаат многу мала потрошувачка, што е еден од најбитните фактори зошто да се одлучите токму за нив. Некои марки кои ги има во Гуми Протект се : Mitsubishi , Kubota, Yanmar, Shibaura, Hinomoto. Сите се со различни спецификации и служат различни потреби. Освен јапонски трактори може да најдете и разни косилици за трева, виљушкари, виљушкари утоварачи, мотокултирватори, грбни прскалки, има и кампери и сл. Гуми Протект скоро сите свои производи ги има огласено во склоп на нивната продавница на Пазар3, со сите вклучени информации за продуктот. Доколку сакате директно на лице место да ги погледнете тракторите, па и да ги испробате, нивниот дуќан се наоѓа на ул. Железничка бр. 1 - Неготино. Таму ќе Ве пречека љубезен персонал кој секогаш е спремен да даде одговор на сите Ваши прашања.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул. Железничка бр. 1 Tregoje në hartë
075457991
https://www.facebook.com/Japonski-Traktori-vo-Gumi-Protekt-Negotino-529570327158886
Gumi Protekt
075457991
Leaflet
Gumi Protekt
Kamper / Кампер Возило Mercedes 316 17 990 ЕУР
Kompresor Hitachi uvoz od Japonija 390 ЕУР
Kosalica za treva Кubota so sopstven pogon 590 ЕУР
Motorna pila Zenoah Komatsu G3200EZ 8 000 МКД
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione