Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

TRAKTORI TAFE I MEHANIZACIJA VO GSG

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ГСГ Компани 09 Jan 11:09 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ГСГ Компани
STREET BIKE HAMACHI 0 MKD
NOVI VELOSIPEDI CUBE VO GSG 0 MKD
SKUTER GARELLI GSP50 2T 1 350 EUR
NOVI TRAKTORI DONG FENG 4WD VO GSG NEGOTINO 8 000 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Prodhuesi
Tafe
Modeli
42Di
*ГСГ КОМПАНИ , екслузивен дилер за Трактори и
земјоделска механизација во Тиквешкиот регион .

*Посредуваме во обезбедување на кредит со и без учество , со 4% камата , 1 год Грејс период и рок на отплата до 60 месеци !

*За евидентирани или регистрирани земјоделци минимум учество 30% , со рок на отплата до 60 месеци !

*TAFE 42DI (48кс) еуро3 мотор со и без кабина ...

*Гаранција 3 год...

*Бесплатна достава на вашиот Трактор (Франко Купец) , во цела Држава ...

*моб.075-420-077
*моб.075-420-055

*ГСГ Компани доо *
ул.М.Тито бр.123 Неготино
e-mail: [email protected]
ГСГ Компани
Автосалон "ГСГ Компани" Овластен Дилер за Трактори од програмите на DONGFENG,TAFE,SAME,IMT,LOMBARDINI , и Скутери од марките на HAMACHI,APRILIA,BENELLI,KYMCO,BAOTIAN,HERK,SKYGO,TOMOS ...
Vizitoni faqen e biznesit tonë
м.тито 123 Tregoje në hartë
075420055
ГСГ Компани
075420055
Leaflet
ГСГ Компани
IPARD 2015 TRAKTORI SAME FRUTETO vo GSG Negotino 14 500 EUR
KROS MOTORI VO GSG 0 EUR
TRAKTORI KIOTI VRACANJE NA SREDSTVA DO 75% VO GSG 0 MKD
PROMO CENI NA VIPER VELOSIPEDI 0 MKD
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione