Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

EMGE-KOMPANI-TAFE 45 2wd-kamata 2% godisno

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ЕМГЕ - Компани Кавадарци 24 Jan 11:00 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
ЕМГЕ - Компани Кавадарци
078239700
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Kavadar
Prodhuesi
Tafe
Modeli
45Di
EMGE KOMPANI OD KAVADARCI EDINSTVENO VI JA NUDI MOZNOSTA DA ZASTEDITE SO SVOITE NAJ-KONKURENTNI CENI I SO GOLEMIOT IZBOR NA ZALIHA

EMGE - Kompani Kavadarci, ovlasten diler za zemjodelski masini - TRAKTORI od programata na TAFE


TAFE 45DI 2 WD BEZ I SO KABINA

-GARANCIJA na Traktorot 3 godini

NAJPOVOLNI USLOVI ZA KREDITIRANJE:
- KAMATNA STAPKA OD 2% NA GODISNO NOVO
- GREJS PERIOD OD EDNA GODINA (PRVATA RATA JA PLAKATE EDNA GODINA PO ODOBRUVANJE NA KREDITOT)
- ROK NA OTPLATA 5 GODINI


TRANSPORTOT E OBEZBEDEN OD NASHA STRANA
PROVERETE....

POVELETE POSETETE NE !!!

EMGE-KOMPANI
ZAPADEN BULEVAR BB, KAVADARCI VEDNAS SPROTI VINARSKA VIZBA - TIKVES

Kontakt:
043/411-133
070/239-381
075/809-314
078/239-700
ЕМГЕ - Компани Кавадарци
Продажба на автомобили,скутери, мотоцикли, земјоделски трактори, земјоделска приклучна механизација и недевижнини по најниски цени !!!
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Западен Булевар ББ Tregoje në hartë
078239700
https://www.emge-kompani.com

http://www.emge-kompani.com/home/

ЕМГЕ - Компани Кавадарци
078239700
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione