Publikuar: Mar 30 2022 08:57

Traktor IMT Ferguson 533

Publikuar: Mar 30 08:57
Shikime: 1079
Viti 1976 35 kw
Traktori posedon Pllugje, Pump dhe Prekulic.
Për më shumë informata 071 515 005
nëse ky njoftim prish Rregullat e Publikimit ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione