Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stihl 064 AV

Shitet nga: Јован Василевски 04 Shk 17:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Berovë
Motornata pila e vo odlicna sostojba i vredi da se proba.Original stihl 064 AV so nov lanec.
Јован Василевски
078-316-540
Leaflet
Në fillim