Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Traktorski delovi, polugi, vretena

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ДАР-КОМЕРЦ дооел Куманово 14 Sht 15:30 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
ДАР-КОМЕРЦ дооел Куманово
075294021
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Traktorski delovi, polugi, vretena.
ДАР-КОМЕРЦ дооел Куманово
Резервни делови за трактори, комбајни, балирачки, садачки, ралници, прскалки, прскалици, косачки. Се за руски трактори МТЗ, Т25, Т40, Т-150,Владимирец,Белорус. Rezervni delovi za traktori, kombajni, baliracki, sadacki, ralnici, prskalki, prskalici, kosacki. Se za ruski traktori MTZ, T25, T40, T-150K, Vladimirec, Belorus.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ul. Oktomvriska Revolucija 58 Tregoje në hartë
075294021
ДАР-КОМЕРЦ дооел Куманово
075294021
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione