Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Zetor traktor

Shitet nga: borce 09 Shk 15:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Zetor duplak vo odlicna sostojba redovno odrzuvan i upotrebuvan za svoja potreba povejke info na tel.
Leaflet
Në fillim