Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Traktor Same vo odlicna sostojba

Shitet nga: Berat 20 Dhj 10:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Resnjë
Se prodava traktor Same napraven e remont vo Italija
Traktorot e vo odlicna sostojba.
Cena po dogovor.
Leaflet
Në fillim