Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Тraktor Rakovica 65

0 EUR

Shitet nga: Трактор 08 Maj 15:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Продавам трактор Раковица 65, 1990 година, регистриран, хидрауличен волан, може и замена. Цена по договор.
Трактор
071360071
Leaflet
Në fillim