Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Fendt 615 SL turbomatik i Massey Ferguson 595

Shitet nga: Erdin 28 Jan 19:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
prodavam fend 615 i massey 595 traktorite se vo odlicna sostojba doneseni od swizzerland cena po dogovor moze da se vidi sekoe vreme.
Leaflet
Në fillim