Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Trakror IMT 533 vo selo Karatmanovo

2 100 EUR

Shitet nga: Stojce 27 Nën 18:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Traktorot e vo odlicna sostojba,dobri gumi,akumulator i moze da se proba vo sekoe vreme
Leaflet
Në fillim