Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Traktor Fiat 415

3 000 EUR

Shitet nga: Nijazi 11 Dhj 10:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Fiat 45 ks registriran vo odlicna sostojba
Leaflet
Në fillim