Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Traktor Massey Ferguson 699

Shitet nga: hamza 20 Shk 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Veles
Se prodava može i zamena za pomalo traktor so vaša doplalta.
Leaflet
Në fillim