Publikuar: Korr 29 2017 09:29

Ford Transit Maxi 2008 tdcci

EUR

Publikuar: Korr 29 09:29
Shikime: 4
Kombi esht i ardhur nga Gjermania tash dhe nuk esht ber Carin. kombi i ka 249000 tkm te kaluar dhe esht ne gjendje te mir.

ka munsi me ndrime rolleta mobilje dhe te tjer....

per informata tel. 070 989 543

cmimi esht 4800 euro

Нацијата е сега доаѓаат од Германија и не е направено Карин. Нацијата има 249000 последните TKM и е во добра состојба.

Таа има Upsent со смени rolleta мебел и други ....

за информации на тел. 070989543

Цената е 4.800 euro
nëse ky njoftim prish Rregullat e Publikimit ose Shkëmbim i sigurtë
4

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione