Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

JCB 3CX

12 909 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Joskatrans 05 Maj 21:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

Prodavam jcb 3cx 1990 god 10700 rabotni casa teleskop gumi 60 % nov uvoz od Austrija vo super sostojba.
Joskatrans
078223344
Leaflet
Në fillim