Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

KORPA PRIKOLKA 12M 220V

7 000 EUR

Shitet nga: Taner 11 Sht 14:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gostivar
KORPA PRIKOLKA 12M 220V. REGISTRIRAN E DO 2021 FISCHLER ORIGINALNO.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione