Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

GRADEZNI MASINI

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Eurogradba Asanoski Dje 16:25 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Se prodava site vidovi na bageri od 1.6 t do 24 t,
Se prodava i digalki, podpori, gradezno skele, masini za zelezo, korpi za bageri, site vidovi na gradezni masini, plasticni stubovi i mnogu povejke vo EURO GRADBA ASANOSKI.
Za info 070/634010 - 071/638512
Eurogradba Asanoski
Vo EUROGRADBA ASANOSKI - s.Lazani - Prilep mozete da se snabdite so site vidovi vozila,kamioni,bageri,gradezni masini,gradezni materijali i seto toa uvezeno od Italija po najniski ceni. Povelete uverete se!!!
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Kuzman Josifoski - Pitu - Prilep Tregoje në hartë
070634010, 071 638 512
Eurogradba Asanoski
070634010, 071 638 512
Leaflet
Në fillim