Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Gumi 9.00R20-10.00R20-17.5x25R-16.00/70-20R

0 MKD

Shitet nga: Resen 19 Maj 13:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Resnjë
Gumi 9.00R20-10.00R20-17.5x25R-16.00/70-20R
Kamionski .utovarac .Bager.Skip
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione