Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

CATERPILLAR 438C

23 500 EUR

Shitet nga: Jovica 05 Tet 14:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Masinata e vo perfektna sostojba !
2000god so 6500 casoci izraboteni
Vredi da se vidi !

Tel: 078-235-310 Joco
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione