Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Bager RD 50

Shitet nga: slobodan 11 Dhj 23:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
se prodava bager Radoje Dakic RD 50 4X4 So 3 korpi poveke info na : 078 619 800 075 735 639 cena po dogovor bez zameni
slobodan
078619800
Leaflet
Në fillim