Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

GUMENI GASENICI

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: UNIPARTS DS SKOPJE 06 Dhj 14:31 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
UNIPARTS DS SKOPJE
JB 20 HIDRAULICEN CEKAN 0 ЕУР
Lanci i gasenici 0 МКД
REZERVNI DELOVI za Gradezni masini 0 МКД
Gradezni masini 0 МКД
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
ITALIJANSKI GUMENI GASENICI SO VISOK KVALITET
UNI PARTS DS DOOEL Skopje
broj za kontakt: 075 330-567
075 280-577; 02 2 600-232
UNIPARTS DS SKOPJE
Servis i rezervni delovi za gradezni masini, bageri, buldozeri itn. Hidraulicni pumpi, gasenici, nozevi, zabi itn. Filtri za gorivo, vozduh, hidraulika. Specijaliziran servis so vrvna usluga za vasite masini. Posetete ne i uverete se!
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Kacanicki pat 43 Vizbegovo Tregoje në hartë
02 2600232
http://www.uniparts.mk/
UNIPARTS DS SKOPJE
075 330 567
Leaflet
UNIPARTS DS SKOPJE
CAT mobilni telefoni 0 МКД
PNEVMATISKI PRSKALKI POD PRITISOK 0 МКД
Hidraulicni cekani JSB 1 ЕУР
Zabi i Adapteri za gradezni masini 0 МКД
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione