Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Hidraulucni pumpi

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: UNIPARTS DS SKOPJE 15 Shk 10:56 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Raspolagame so hidraulichni pumpi i rezervni delovi za istite za site tipovi na gradezni mashini od poznatite svetski brendovi i vrshime servis na istite:Kawasaki,Rexroth,Denison,Vickers,KayabaCaterpillar, Komatsu,Hitachi,Liebherr,🚜.
Povelete za podetalni informacii javete se na 02/2600-232 ili mail: natasa@uniparts.mk; info@uniparts.mk
se naogame vo Ind.Zona Vizbegovo ul.Kacanicki pat bb( patot za Kosovo)
UNIPARTS DS SKOPJE
Servis i rezervni delovi za gradezni masini, bageri, buldozeri itn. Hidraulicni pumpi, gasenici, nozevi, zabi itn. Filtri za gorivo, vozduh, hidraulika. Specijaliziran servis so vrvna usluga za vasite masini. Posetete ne i uverete se!
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Kacanicki pat 43 Vizbegovo Tregoje në hartë
02 2600232
http://www.uniparts.mk/
UNIPARTS DS SKOPJE
02 2600232
Leaflet
UNIPARTS DS SKOPJE
Lanci i gasenici 0 MKD
Nadvoreshni gumi za JCB 3cx 0 EUR
Hidraulicni pumpi za JCB 3cx,4cx 0 EUR
Delovi za gradezni masini 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione