Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Nozevi za gradezni masini

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: UNIPARTS DS SKOPJE 08 Gush 08:14 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani

imame na lager od site vrsti na nozevi za site gradezni masini od italijanskiot brend ITR
dojdete vo nasata prodavnica vo ind.zona Vizbegovo
ili javete se na nasite broevi:
075 330 567;
075 280 577;
02 2 600 232;
UNIPARTS DS SKOPJE
Servis i rezervni delovi za gradezni masini, bageri, buldozeri itn. Hidraulicni pumpi, gasenici, nozevi, zabi itn. Filtri za gorivo, vozduh, hidraulika. Specijaliziran servis so vrvna usluga za vasite masini. Posetete ne i uverete se!
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Kacanicki pat 43 Vizbegovo Tregoje në hartë
02 2600232
http://www.uniparts.mk/
UNIPARTS DS SKOPJE
075 330 567
Leaflet
UNIPARTS DS SKOPJE
PAKELO OFICIJANIOT PARTNER NA FERRARI! 0 MKD
JCB rezervni delovi za gradezni masini 0 MKD
Glavi za motor za gradezni masini 0 MKD
Gumeni gasenici za gradezni masini 0 MKD
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione