Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Pogonski i vodecki trkala za gradezni masini

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: UNIPARTS DS SKOPJE 06 Maj 15:10 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
UNIPARTS DS SKOPJE
REZERVNI DELOVI ZA GRADEZNI MASINI 0 ЕУР
Volvo - Rezervni delovi za gradezni masini 0 МКД
Rolni za gradezni masini 0 МКД
JB 20 HIDRAULICEN CEKAN 0 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Golem izbor na vodecki i pogonski trkala i segmenti za gradezni masini.
Izbor od lager i moznost za naracka (rok na isporaka 5 do 8 rabotni denovi od naracka).
Orginal Italijanski, ekstra kvalitet, pristojni ceni.
UNIPARTS DS SKOPJE
Servis i rezervni delovi za gradezni masini, bageri, buldozeri itn. Hidraulicni pumpi, gasenici, nozevi, zabi itn. Filtri za gorivo, vozduh, hidraulika. Specijaliziran servis so vrvna usluga za vasite masini. Posetete ne i uverete se!
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Kacanicki pat 43 Vizbegovo Tregoje në hartë
02 2600232
http://www.uniparts.mk/
UNIPARTS DS SKOPJE
02 2600232
Leaflet
UNIPARTS DS SKOPJE
Zabi i Adapteri za gradezni masini 0 МКД
TAKEUCHI mini bageri i  375S 0 ЕУР
Filteri za maslo  gorivo za gradezni masini 0 МКД
Hidraulicni cekani JSB 1 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione