Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Rezervni delovi za gradezni masini Uni Parts

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: UNIPARTS DS SKOPJE 03 Gush 09:23 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
UNIPARTS DS SKOPJE
Nozevi za gradezni masini 0 МКД
Mazalici rezervoari pumpi Bonezzi 0 МКД
Motorno maslo PAKELO Uni Parts 0 МКД
Pogonski i vodecki trkala za gradezni masini 0 МКД
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Најголем избор и најниски цени на: филтери, заби за корпи, штрафови, матици, ролни, ножеви, пумпи, гумици, семеринзи, дихтунзи и секаков вид на резервни делови за сите видови градежни машини. Голем избор на артикли на лагер. Можност за нарачка на делови кои ги немаме на лагер, со најкраток рок на испорака. Дојдете во нашата продавница во инд.зона Визбегово или јавете се на нашиот телефон да се договориме.
075 330-567
075 280-577 или 02 2600-232
UNIPARTS DS SKOPJE
Servis i rezervni delovi za gradezni masini, bageri, buldozeri itn. Hidraulicni pumpi, gasenici, nozevi, zabi itn. Filtri za gorivo, vozduh, hidraulika. Specijaliziran servis so vrvna usluga za vasite masini. Posetete ne i uverete se!
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Kacanicki pat 43 Vizbegovo Tregoje në hartë
02 2600232
http://www.uniparts.mk/
UNIPARTS DS SKOPJE
075330567
UNIPARTS DS SKOPJE
Hidraulucni pumpi 0 ЕУР
GUMENI GASENICI 0 МКД
RACNI MAZALICI PISHTOLI ZA MAST PUMPI 0 ЕУР
PAKELO motorno maslo 0 МКД
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione