Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

MAN TGA Kiper Kran

25 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Lim Art Dizajn 14 Gush 14:02 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Kran Prevoz Digalka 0 МКД
Salonit tabli 100 МКД
Renoviranje na Krov 25 ЕУР
Yamaha R1 6 700 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Kamijonot e vo odlicna sostojba napraven kompleten servis registriran cela godina kran palfinger 10500
Lim Art Dizajn
монтажа на лимени кровови, превоз, услуги со автодигалка
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Ul.25 br3 Tregoje në hartë
078336727
Lim Art Dizajn
078336727
Yamaha R1 6 700 ЕУР
Renoviranje na Krov 25 ЕУР
Salonit tabli 100 МКД
Kran Prevoz Digalka 0 МКД
Në fillim