Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

NEW HOLLAND 115B

11 700 EUR

Shitet nga: agrogps 15 Shk 10:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
4x4
100 КС
Техничка спецификација
Оперативна тежина 9,1 t
Автоматски; Климатизација; Шансите; Дополнителни хидраулични линии;
agrogps
023298435
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione