Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Hidraulicen kos kran

3 500 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Tehnoinvest 05 Tet 10:30 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Celiusna drobilka Richer 0 МКД
Priklucno vozilo Krone 5 500 ЕУР
Utovarac O&K MH4 City 11 000 ЕУР
Utovarac O&K L15 10 000 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shtip
Se prodava, marka - PAUS, ispravna i kompletna sostojba, cena bez ddv
za poveke info 078/608-734
Tehnoinvest
Priklucno vozilo Krone 5 500 ЕУР
Utovarac O&K MH4 City 11 000 ЕУР
Hyndai Trajet za delovi 0 МКД
Kombe patnicko i tovarno 1 900 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione