Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Utovarac O&K L15

10 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Tehnoinvest 05 Tet 10:50 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Avtobus TAM 80A 2 200 ЕУР
Hyundai Trajet zamena za Pick Up 0 МКД
Stanovi vo centar na Stip 870 ЕУР
Avtobetonska pumpa MB VIBAU 12 000 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shtip
Se prodava utovarac na gumi , marka O&K , model L 15, godina -1995, pominati km/h -12 000, sostojba: ispravna, cena bez ddv
poveke informacii na 078/608-734
Tehnoinvest
Celiusna drobilka Richer 0 МКД
Kamion kiper 6 000 ЕУР
Utovarac O&K MH4 City 11 000 ЕУР
Priklucno vozilo Krone 5 500 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione