Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Utovarac ULT

8 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Tehnoinvest 05 Tet 10:45 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Drobilka udarno gredna RM 60 35 000 ЕУР
Estrih pumpa 3 000 ЕУР
Utovarac O&K L15 10 000 ЕУР
Stanovi vo centar na Stip 870 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shtip
Se prodava utovarac na gumi ULT 160, ispraven, kompleten, 1995 godin, minati km/h cca 10 000.
za poveke informacii 078/608-734
cenata e bez ddv
Tehnoinvest
Drobilka udarno gredna RM 60 35 000 ЕУР
Utovarac O&K L15 10 000 ЕУР
KRAN KATANEO 8 000 ЕУР
Kamion kiper 6 000 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione