Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

ATLAS COPCO XAS 90 SO INTEGRIRAN AGREGAT ZA STRUJA

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Lediotrans dooel 22 Maj 22:43 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Strugë
sega e uvezen eden mnogu dobar kompresor marka atlas copco model xas 90 so kapacitet 5.4 m3 vo minuta so deutz motor 4 cilindar so pominati 1600 casa kompresorot ima integriran i generator za struja so kapacitet 9 kva trofazno i monofazno istovremeno mozis da koristis i struja i vozduh kompresorot e servisiran vo germania vo 1470 casa sleden servis mu e nad 1700 casa za kompresorot se plateni site davacki kon derzavata i se vodit na firma so ddv kompresorot e sega dojden j nema raboteno vo mk nosen za prodazba raspolagame i so golem broj na pikameri i borhamer i vozdusni raket od razni svetski poznati marki
Lediotrans dooel
Prodazba na gradezni masini
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Marsal Tito broj,108 Tregoje në hartë
071911701
Lediotrans dooel
071911701
Leaflet
Në fillim