Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

ATLAS COPCO XAS 97 profi diesel kompresor

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Lediotrans dooel 22 Maj 22:52 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AGREGAT GENERATOR 75 kva NOV 0 ЕУР
PUMPA MOTOR ZA VLECENJE VODA BENZIN 0 ЕУР
BAGER ROBOKOPAC HUTTER ODLICNA MASINA 0 ЕУР
PUMPA ZA VLECENJE VODA OGROMNA 30 kw 0 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Strugë
se prodava sega uvezuavan atlas copco kompresor xas 97 so deutz motor god na proizvodsvo 2007 kapacitet 6 m3/min raboteni casa 3500 kompresorot e kako nov kako od fabrika imame i pikameri i borhameri i vozdusni raketi mozit da se platatitna faktura
Lediotrans dooel
Prodazba na gradezni masini
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Marsal Tito broj,108 Tregoje në hartë
071911701
Lediotrans dooel
071911701
Leaflet
BUSENJE HORIZONTALNO SO RAKETA GRUNDOMAT ATLAS COP 50 ЕУР
NAJDOBRI SOBI STRUGA VO HOTEL VILLA PALACE BAUCHER 0 МКД
KARCHER 1050 SEI WAP I INDUSTRI SMUKALKI 0 ЕУР
PROFI BIG PUMPI FLYGT I GRINDEX 26kw 0 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione