Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BULDUZER CAT D5H

Shitet nga: Goce 09 Shk 16:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Se iznajmuva Za RABOTA BULDUZER CAT D5H LGP Vo odlicna sostojba.
Leaflet
Në fillim