Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Bager Skip

0 MKD

Shitet nga: Baki Ismaili 07 Jan 12:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Bageri e vo odlicna sostojba, godina na proizvodstvo 2000 g,ima ceti korp, servisIran je redovno.
Vreditim da se vidi.
Baki Ismaili
071710777
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione