Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Utovarna

7 000 EUR

Shitet nga: Nasuf 20 Qer 12:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Utovarna e vo ispravna sostojba korpa 2 kubika cena 7000 eur I Seperacia so 4 frakci i gvint za mienje nullarica 1 godina koristena cena 12000 eur
Leaflet
Në fillim