Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VIBRO PLATNE GODINA 2006

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Adi Forklifts Dooel 21 Pri 10:37 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
- VIBRO PLATNE
- GODINA 2006
- 456 KG
Adi Forklifts Dooel
071 329 414 , 078259629
Leaflet
Adi Forklifts Dooel
VILUSKAR LINDE 2.5 TONA ELEKTRICEN 0 MKD
VILUSKAR JUNGHEINRICH ELEKTRICEN 1.6 TONA 2 900 EUR
VILUSKAR LINDE 1.6 TONA DIZEL GOD 2000 0 MKD
VILUSKAR MITSUBISHI 2 TONA DIZEL 0 MKD
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione